Regulamin

1. Jeżeli nie zapoznałeś się z powyższym regulaminem to natychmiast opuść stronę internetową. 

2. Jeżeli korzystasz ze strony internetowej*(9) to automatycznie oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem oraz adnotacjami przed korzystaniem ze strony i akceptujesz warunki .

  1. Treść publikacji na stronie ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być tratowana, jako oferta handlowa . Kopiowanie treści nie jest zabronione, gdyż są one ogólno dostępne, nie były objęte klauzurą prawną itp. w dniu powstania. Korzystanie jest możliwe po wcześniejszym zapoznaniu się z regulaminem oraz przepisami końcowych zawartych w punkcie (Art. PRZEPISY KOŃCOWE , zwane Adnotacje) strony tego czego dotyczą treści zawarte na stronie.
  2. Strona internetowa obejmuje tylko  przykładowe spisy treści : magisterskie, dyplomowe, licencjackie, które mogą być pobrane w celach wydruku,pomocy naukowej itp. Pobranie jest możliwe za pomocą odblokowania ,wysyłając SMS.Strona internetowa jest skierowana przede wszystkim do studentów, którzy z powodu obowiązków zawodowych, rodzinnych lub innych zajęć pozaakademickich, chcą skrócić proces pisania pracy naukowej. Jeśli nie wiesz jaki spis treści zrobić i zabrać się za pracę licencjacką zapoznaj się z naszym artykułem na temat pisania prac oraz spisami treści.Strona nie przechowuje prac i ich nie posiada.
  3. Przeglądanie zawartości serwisu jest bezpłatne, ale uzyskanie pliku pdf, patrz adnotacja punkt 8 , wymaga wysłania SMS-a *(6) pod numer podany w okienku,koszt 25 zł netto, 30,75 zł brutto. Po wysłaniu SMS ukaże się opcja pobrania pliku pdf z zawartością punkt 8 w formie. Zapoznanie się z regulaminem jest obowiązkowe.

(*)Adnotacje:

Strona internetowa  dokłada wszelkich starań, aby publikowane spisy treści były prawdziwe , ale z racji takiej, że nie jest możliwe pełne zweryfikowanie wszystkich danych oraz usług nie bierze na siebie odpowiedzialności także za:
1. Treść ogłoszeń, komentarzy, oraz wszelkich nieautoryzowanych opublikowanych tekstów.
2. Ewentualne umieszczenie zdjęć lub innych materiałów z pogwałceniem praw autorskich lub bez zgody ich właścicieli.
3. Ograniczenia w funkcjonowaniu, tymczasowe lub stałe wstrzymanie działania serwisu wynikające z problemów technicznych.

4. Zaprzestania świadczenia usług, dodania nowych lub zmiany ich charakteru bądź funkcjonalności.

5. Wprowadzenia dodatkowych wymogów dla spełnienia warunków korzystania z określonej części zasobów serwisu.

6. Zmiany prefiksów na dowolne inne w tym błędów wyświetlania rzeczywistej ceny SMS . Prosimy o zapoznanie się z cennikiem SMS co do faktycznej ceny wysłanego SMS-a.

7. Zamknięcia serwisu całkowicie.

8. Plik pdf po odblokowaniu zawiera spis aktualnie przeglądanego spisu pracy na danej stronie. Plik może być użyty do wydrukowania materiału bądź do konsultacji w celach edukacyjnych.

9.Strona internetowa – zbiór uporządkowanych logicznie, połączonych ze sobą przez nawigację oraz linki, elementów prezentowanych za pomocą przeglądarki internetowej pod jednolitym adresem elektronicznym.

PRZEPISY KOŃCOWE

1. Kopiowanie jakiejkolwiek części lub zawartości serwisu jest dozwolone jeśli nie krzywdzi innych osób,mienia itp.

2. Regulamin płatności SMS