Regulamin

 

  1. Treść publikacji ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być tratowana, jako oferta handlowa (kupno,sprzedaż). Kopiowanie treści nie jest zabronione, gdyż są one ogólno dostępne, na dzień postawania strony nie był objęte klauzurą prawną itp.
  2. Strona internetowa  obejmuje przykładowe spisy treści : magisterskie, dyplomowe, licencjackie. Strona internetowa jest skierowana przede wszystkim do studentów, którzy z powodu obowiązków zawodowych, rodzinnych lub innych zajęć pozaakademickich, chcą skrócić proces pisania pracy naukowej. Jeśli nie wiesz jaki spis treści zrobić i  zabrać się za pracę licencjacką zapoznaj się z naszym artykułem na temat pisania prac oraz spisami treści.
  3. Przeglądanie zawartości serwisu jest bezpłatne ale uzyskanie  pracy magisterskiej, patrz adnotacja , wymaga wysłania SmS pod numer  podany w okienku,  koszt 5 zł netto , 6,15  PLN. zł brutto.
  4. Każda osoba ma prawo do ocenienia materiału poprzez głosowanie. Głosowanie odbywa się za pomocą wtyczki w formie widocznej poniżej :

 

Adnotacje:

Serwis dokłada wszelkich starań, aby publikowane spisy treści były prawdziwe , ale z racji takiej, że nie jest możliwe pełne zweryfikowanie wszystkich danych oraz usług nie bierze na siebie odpowiedzialności także za:
– Treść ogłoszeń, komentarzy, oraz wszelkich nieautoryzowanych przez redakcję tekstów publikowanych przez użytkowników serwisu na jago łamach.
– Ewentualne umieszczenie zdjęć lub innych materiałów  z pogwałceniem praw autorskich lub bez zgody ich właścicieli.
– Ograniczenia w funkcjonowaniu, tymczasowe lub stałe wstrzymanie działania serwisu wynikające z problemów technicznych.

– Zaprzestania świadczenia usług, dodania nowych lub zmiany ich charakteru bądź funkcjonalności.

– Wprowadzenia dodatkowych wymogów dla spełnienia warunków korzystania z określonej części zasobów serwisu.

-Zmiany prefiksów na dowolne inne.

-Zamknięcia serwisu całkowicie.

Praca dostępna po odblokowaniu pod tytułem : Informatyzacja administracji publicznej na przykładzie wprowadzenia formy elektronicznej do Kodeksu postępowania administracyjnego http://praca-magisterska24.pl/xbz.pdf. Pełny link po odblokowaniu. Dodatkowa praca jest wysyłana po kontakcie na adres email w przeciągu 14 dni .

 

Art. PRZEPISY KOŃCOWE

1. Jeżeli nie zgadzasz się z powyższym regulaminem to natychmiast opuść stronę serwisu.

2. Jeżeli korzystasz z serwisu to automatycznie oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem i akceptujesz jego warunki.

3. Administrator zastrzega sobie prawo do jednostronnej zmiany przepisów regulaminu w każdej chwili bez podania przyczyny.

4. Kopiowanie jakiejkolwiek części lub zawartości serwisu jest dozwolone jeśli nie krzywdzi innych osób,mienia itp.

5. Regulamin płatności SMS dostępny jest w informacji pod okieniem SMS.

ODSPRZEDAŻ PRAC JEST ZAKAZANA