Regulamin

Zobacz 11000 prac w jednym miejscu! Prace magisterskie, licencjackie, dyplomowe jako gotowe wzory i przykładowe prace naukowe. Temat, spis treści, plan pracy.

 

  1. Treść publikacji na stronie  ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być tratowana, jako oferta handlowa (kupno,sprzedaż). Kopiowanie treści nie jest zabronione, gdyż są one ogólno dostępne,  nie były objęte klauzurą prawną itp. w dniu powstania wpisu. Korzystanie jest możliwe po wczesniejszym zapoznaniu się  z regulaminem oraz przepisami  końcowych zawartych w punkcie (Art. PRZEPISY KOŃCOWE , zwane Adnotacje) strony tego czego dotyczą treści zawarte na stronie.
  2. Strona internetowa  obejmuje przykładowe spisy treści : magisterskie, dyplomowe, licencjackie. Strona internetowa jest skierowana przede wszystkim do studentów, którzy z powodu obowiązków zawodowych, rodzinnych lub innych zajęć pozaakademickich, chcą skrócić proces pisania pracy naukowej. Jeśli nie wiesz jaki spis treści zrobić i  zabrać się za pracę licencjacką zapoznaj się z naszym artykułem na temat pisania prac oraz spisami treści.
  3. Przeglądanie zawartości serwisu jest bezpłatne ale uzyskanie pliku pdf, patrz adnotacja punkt 8 , wymaga wysłania SmSx2 pod numer  podany w okienku,  koszt 4 zł netto , 4,92  PLN. zł brutto.
  4. Po wysłaniu sms ukaże się opcja pobrania pliku pdf z zawartością punkt 8 w formie.

 

Adnotacje:

Serwis dokłada wszelkich starań, aby publikowane spisy treści były prawdziwe , ale z racji takiej, że nie jest możliwe pełne zweryfikowanie wszystkich danych oraz usług nie bierze na siebie odpowiedzialności także za:
1. Treść ogłoszeń, komentarzy, oraz wszelkich nieautoryzowanych przez redakcję tekstów publikowanych przez użytkowników serwisu na jago łamach.
2. Ewentualne umieszczenie zdjęć lub innych materiałów  z pogwałceniem praw autorskich lub bez zgody ich właścicieli.
3. Ograniczenia w funkcjonowaniu, tymczasowe lub stałe wstrzymanie działania serwisu wynikające z problemów technicznych.

4. Zaprzestania świadczenia usług, dodania nowych lub zmiany ich charakteru bądź funkcjonalności.

5. Wprowadzenia dodatkowych wymogów dla spełnienia warunków korzystania z określonej części zasobów serwisu.

6. Zmiany prefiksów na dowolne inne w tym błędów wyświetlania rzeczywistej ceny SMS , etc. Prosimy o zapoznanie się z cennikiem SMS co do faktycznej ceny wysłanego SMS-a.

7. Zamknięcia serwisu całkowicie.

8. Plik pdf po odblokowaniu zawiera spis aktualnie przeglądanego spisu pracy na danej stronie.

 

 

Art. PRZEPISY KOŃCOWE

1. Jeżeli nie zgadzasz się z powyższym regulaminem to natychmiast opuść stronę serwisu.

2. Jeżeli korzystasz z serwisu to automatycznie oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem przed korzystaniem ze strony i akceptujesz jego warunki.

3. Administrator zastrzega sobie prawo do jednostronnej zmiany przepisów regulaminu w każdej chwili bez podania przyczyny.

4. Kopiowanie jakiejkolwiek części lub zawartości serwisu jest dozwolone jeśli nie krzywdzi innych osób,mienia itp.

5. Regulamin płatności SMS