Regulamin

1. Jeżeli nie zapoznałeś się z poniższym regulaminem to natychmiast opuść stronę.

2. Jeżeli korzystasz ze to automatycznie oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem oraz adnotacjami przed korzystaniem ze strony i akceptujesz jego warunki .

  1. Treść publikacji na stronie ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być tratowana, jako oferta handlowa (kupno,sprzedaż). Kopiowanie treści nie jest zabronione, gdyż są one ogólno dostępne, nie były objęte klauzurą prawną itp. w dniu powstania wpisu. Korzystanie jest możliwe po wcześniejszym zapoznaniu się z regulaminem oraz przepisami końcowych, adnotacjami strony tego czego dotyczą treści zawarte na stronie.
  2. Strona internetowa obejmuje przykładowe spisy treści : magisterskie, dyplomowe, licencjackie. Strona internetowa jest skierowana przede wszystkim do studentów, którzy z powodu obowiązków zawodowych, rodzinnych lub innych zajęć pozaakademickich, chcą skrócić proces pisania pracy naukowej. Jeśli nie wiesz jaki spis treści zrobić i zabrać się za pracę licencjacką zapoznaj się z naszym artykułem na temat pisania prac oraz spisami treści.
  3. Przeglądanie zawartości serwisu jest bezpłatne, ale uzyskanie pliku pdf, patrz adnotacja punkt 8 , wymaga wysłania SMS-a pod numer podany w okienku, 25 zł netto, 30,75 zł brutt. Po wysłaniu SMS ukaże się opcja pobrania pliku pdf z zawartością punkt 8 w formie. Zapoznanie się z regulaminem jest obowiązkowe.

Adnotacje:

Serwis dokłada wszelkich starań, aby publikowane spisy treści były prawdziwe , ale z racji takiej, że nie jest możliwe pełne zweryfikowanie wszystkich danych oraz usług nie bierze na siebie odpowiedzialności także za:
1. Treść ogłoszeń, komentarzy, oraz wszelkich nieautoryzowanych opublikowanych tekstów.
2. Ewentualne umieszczenie zdjęć lub innych materiałów z pogwałceniem praw autorskich lub bez zgody ich właścicieli.
3. Ograniczenia w funkcjonowaniu, tymczasowe lub stałe wstrzymanie działania serwisu wynikające z problemów technicznych.

4. Zaprzestania świadczenia usług, dodania nowych lub zmiany ich charakteru bądź funkcjonalności.

5. Wprowadzenia dodatkowych wymogów dla spełnienia warunków korzystania z określonej części zasobów serwisu.

6. Zmiany prefiksów na dowolne inne w tym błędów wyświetlania rzeczywistej ceny SMS . Prosimy o zapoznanie się z cennikiem SMS co do faktycznej ceny wysłanego SMS-a.

7. Zamknięcia serwisu całkowicie.

8. Plik pdf po odblokowaniu zawiera spis aktualnie przeglądanego spisu pracy na danej stronie. Plik może być użyty do wydrukowania materiału bądź do konsultacji w celach edukacyjnych.

PRZEPISY KOŃCOWE

1. Administrator zastrzega sobie prawo do jednostronnej zmiany przepisów regulaminu w każdej chwili bez podania przyczyny.

2. Kopiowanie jakiejkolwiek części lub zawartości serwisu jest dozwolone jeśli nie krzywdzi innych osób,mienia itp.

3. Regulamin płatności SMS