Regulamin

1. Postanowienia ogólne

1.1 Jeżeli korzystasz ze strony internetowej to automatycznie oświadczasz, że zapoznałeś/łaś się z regulaminem oraz adnotacjami : 

  1. Treść publikacji na stronie ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być traktowana, jako oferta handlowa.  Korzystanie jest możliwe po wcześniejszym zapoznaniu się z całym regulaminem strony internetowej.
  2. Strona internetowa obejmuje przykładowe spisy treści : prac magisterskich, dyplomowych, licencjackich, które mogą być pobrane w formie pliku PDF w celach np. : wydruku pomocy naukowej podczas pisania własnej pracy. Wszystkie wpisy zostały stworzone z pomocą AI (sztucznej inteligencji )
  3. Uzyskanie pliku PDF,  wymaga wysłania  sms-a premium o treści FOR.PRACA – 25 zł netto , 30,75 zł brutto pod numer 92505. Otrzymany kod jest jednorazowy, bezzwrotny.

2.Pobranie pliku

 

Po wpisaniu kodu oraz wciśnięciu przycisku „Pobieram PDF” bądź „Pobieram DOCX – Word dokument” pobieranie nastąpi automatycznie.

W przypadku ustawień wskazania ręcznie gdzie plik ma być zapisany, przeglądarka powinna o to zapytać.

 

3. Reklamacje / Błędy

 

Jeśli wystąpił błąd, nie otrzymałeś pliku napisz na adres prace-pdf@wp.pl. 

W wiadomości podaj następujące informacje :

1.Link do treści /strony w celu pobrania.

2.Kod SMS podany w wiadomości zwrotnej.

Kontakt bez podanych informacji numer 1 oraz 2 będzie ignorowany.

Kontakt rozpatrzymy w ciągu 14 dni.

 

4.Adnotacje

Strona internetowa dokłada wszelkich starań, aby publikowane treści były aktualne, ale z racji, że nie jest możliwe pełne zweryfikowanie wszystkich danych oraz działających usług na stronie, nie bierze na siebie odpowiedzialności  za:
4.1. Korzystanie ze strony bez zapoznania się z regulaminem.
4.2. Treść postów, komentarzy, oraz wszelkich nieautoryzowanych opublikowanych tekstów.

4.3.  Zaprzestania świadczenia usług, dodania nowych lub zmiany ich charakteru bądź funkcjonalności.

4.4. Wprowadzenia dodatkowych wymogów dla spełnienia warunków korzystania z określonej części zasobów strony internetowej.

4.5. Braku zapoznania się z regulaminem, jego zrozumieniem oraz adnotacjami. Braku zapoznania się z ceną sms przed wysłaniem sms-a. Błędną treścią wysłanego SMS-a, która skutkuje pobraniem środków. ( upewnij się że nie ma na końcu spacji)

4.6. Plik może być użyty do wydrukowania, użyty do konsultacji w celach edukacyjnych, bądź jako pomoc podczas samodzielnego pisania . Plik zawiera treść w formie spisu aktualnie przeglądanego spisu treści na stronie. Przykładowy plik – test

Upewnij się że treść jest odpowiednia dla Ciebie.

4.7. W przypadku braku wersji DOCX, wersja PDF jest domyślną.

4.8. Strona nie przechowuje ani nie udostępnia żadnych gotowych prac.

4.9.PDF – format plików służący do prezentacji, przenoszenia i drukowania treści tekstowo-graficznych.

4.10. Strona działa poprawnie na przeglądarkach :

Chrome
Edge
Firefox
Opera