Regulamin

1. Jeżeli nie zapoznałeś/łaś się z poniższym regulaminem oraz adnotacjami to opuść stronę internetową. 

2. Jeżeli korzystasz ze strony internetowej to automatycznie oświadczasz, że zapoznałeś/łaś się z regulaminem oraz adnotacjami : 

  1. Treść publikacji na stronie ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być tratowana, jako oferta handlowa. Kopiowanie treści nie jest zabronione, gdyż są one ogólnie dostępne, nie były objęte klauzurą prawną itp. w dniu powstania. Korzystanie jest możliwe po wcześniejszym zapoznaniu się z całym regulaminem strony internetowej oraz tego czego dotyczą treści zawarte na stronie oraz zrozumienie ich. Jeśli treści nie są jasne skorzystaj z formularza kontaktowego bądź opuść stronę.
  2. Strona internetowa obejmuje  treści : prac magisterskich, dyplomowych, licencjackich, które mogą być pobrane w formie pliku PDF*(11) w celach wydruku pomocy naukowej. Pobranie pliku jest możliwe za pomocą odblokowania, poprzez wysłanie sms. Zbieżność treści spisów może być przypadkowa.
  3. Uzyskanie pliku PDF*(9),  wymaga wysłania dwóch sms*(6) pod numer 74550 , koszt 4 zł netto , 4,92 zł brutto lead.praca, bądź  25 zł netto , 30,75 brutto pod numer 92505 lead.praca. Po wysłaniu SMS ukaże się opcja pobrania pliku PDF. Sms o treści lead.konspekt pod numer 92505 ,koszt 25 zł netto , 30,75 dotyczy konspektu pracy *(12). Cena jest wyświetlana w rotatorze losowo poprzez skrypt PHP. Instrukcja pobrania pliku  w podpunkcie adnotacji*(10).
  4. W razie problemów skorzystaj z formularza, dostępnego w górnej części strony Kontakt.

(*)Adnotacje:

Strona internetowa dokłada wszelkich starań, aby publikowane treści były prawdziwe , ale z racji , że nie jest możliwe pełne zweryfikowanie wszystkich danych oraz działających usług na stronie,  nie bierze na siebie odpowiedzialności  za:
1. Korzystanie ze strony bez zapoznania się z regulaminem z uwzględnieniem punktu 8(*) adnotacji.
2. Treść ogłoszeń, komentarzy, oraz wszelkich nieautoryzowanych opublikowanych tekstów. Ewentualne umieszczenie materiałów z pogwałceniem praw autorskich lub bez zgody ich właścicieli.
3. Ograniczenia w funkcjonowaniu, tymczasowe lub stałe wstrzymanie działania serwisu wynikające z problemów technicznych.

4. Zaprzestania świadczenia usług, dodania nowych lub zmiany ich charakteru bądź funkcjonalności.

5. Wprowadzenia dodatkowych wymogów dla spełnienia warunków korzystania z określonej części zasobów strony internetowej.

6. Zmiany prefiksów, w tym ceny SMS. Prosimy o zapoznanie się z cennikiem SMS co do faktycznej ceny wysłanego SMS-a w regulaminie, punkt  2.3 przed wysłaniem SMS.

7. Braku zapoznania się z regulaminem oraz adnotacjami osoby, która odwiedza tę stronę.

8. Braku zrozumienia regulaminu, adnotacji oraz treści  odwiedzanej strony przez osobę.

9. Plik PDF po odblokowaniu zawiera spis aktualnie przeglądanego spisu pracy na danej stronie.  Plik może być użyty do wydrukowania, użyty do konsultacji w celach edukacyjnych, bądź jako pomoc podczas pisania samodzielnej pracy.

10.Po wpisaniu kodu oraz wciśnięciu przycisku „Pobieram PDF” bądź „Pobieram DOCX – Word dokument” strona przeładuje się i ukarze się komunikat jak poniżej :

Następnie należy przewinąć stronę na sam dół i kliknąć „Pobierz PDF”

10.1 W przypadku braku wersji DOCX,wersja PDF jest domyślną.

11.PDF – format plików służący do prezentacji, przenoszenia i drukowania treści tekstowo-graficznych.

12.W przypadku braku konspektu pracy, konspekt nie jest wysyłany.